Deltagerlisten
Her kan du se alle deltagere der er tilmeldt 5 Tårns Triple-Marathon 2017.

Du kan nu tilmelde dig online her...


Løbet afvikles i en weekend i juni 2017(23/24/25)!
også denne gang med Triple Hel- og Halvmarathon - onlinetilmeldingen er nu åben - se indbydelse i PDF-format. Følg linket til højre »»


Sorter listerne ved tryk på overskrifterne i listerne

Triple - Halv- og HelMarathon(DK)
IdNr.NavnKlub/ByDistanceFreLørSøn
1500Claus Ø. ChristensenKlub 100 Marathon DK / 5 Tårns MotionMarathonxxx
22Aage Christensen5 Tårns MotionMarathonx
33Annette Søvig5 Tårns MotionMarathonx
44Alice KristensenKlub 100 Marathon DKMarathonx
55Birgitte LangballeIngen KlubMarathonxxx
66Jan KnudsenIngen KlubMarathonx
77Torben SørensenIngen KlubMarathonx
88Ronni Nick RasmussenIngen KlubMarathonx
99Peter SonneIdrætshøjskolen i SønderborgMarathonx
1010Camilla DahlSpartaMarathonx
1111Katrine LarsenIngen KlubMarathonx
1212Marianne EliasenIngen KlubMarathonxxx
1313Christian EliasenIngen KlubMarathonxxx
1414Lone FriisOdense RunnersMarathonxxx
1515David BredoIngen KlubMarathonxxx
1616Claus BlaabjergNæver Run MarathonMarathonxxx
1717Bjarne Møller SørensenIngen KlubMarathonx
1818Maj-Britt Filsø MathiassenIngen KlubMarathonx
1919Britt JørgensenKlub 100 Marathon DKMarathonxxx
2020Michael Graabech HansenKlub 100 HalvmarathonMarathonx
2121Klaus RugbjergKSRAHMarathonx
2222Debbie Hickman5 Tårns MotionMarathonx
2323Tor RønnowLØBERENMarathonx
2424Ole MortensenNyråd LøbeklubMarathonxxx
2525Morten BrændholtHedeDanmark A/SMarathonxxx
2626Søren Straarup NielsenRanders Freja AtletikMarathonx
2727Lene Straarup NielsenRanders Freja AtletikMarathonx
2828Ella LissnerIngen KlubMarathonx
2929Stig KuhlmanKlub 100 Marathon DKMarathonx
3030Annette EriksenHGATMMarathonx
3131Brian VernersenLMK AsnæsMarathonxxx
3232Jesper MadsenIngen KlubMarathonx
3333Thomas Borchmann-olsenHGATMMarathonx
3434Tommy Juel KristensenTeam PferdelungeMarathonx
3535Gitte JensenVidar MotionMarathonx
3636Morten Lundsgaard SchachtIngen KlubMarathonx
3737Per HviidKlub 100 Marathon DKMarathonx
3838Lars Svaneberg TuxenTuxenRunning/SPORTENMarathonx
3939Claus SørensenAtletica / Klub 100 Marathon DKMarathonx
4040Jacob Brobæk KiærKalundborg IFMarathonx
4141Ragnar NygårdRomerike UltraløperklubbMarathonxxx
4242Claus Balshøj SørensenKlub 100 Marathon DKMarathonx
4343Jesper Hahn JensenTeam SkechersMarathonx
4444Bo JunkerAAIG Aabenraa -klub 100Marathonx
4545Bo JunkerAAIG Aabenraa -klub 100Marathonx
4646Peter Precht PedersenKlub 100 Marathon DKMarathonx
47501Jens Nielsen5 Tårns MotionH Marxxx
48502Jeanette WlyHøng LøbeklubH Marx
49503Poul Erik LarsenSG-AtletikH Marx
50504Pouline Martin LarsenSG-AtletikH Marx
51505Kristina PüschlKalundborg IFH Marxxx
52506Kitt KroghIngen KlubH Marx
53507Charlotte Kurzmann LarsenSG AtletikH Marx
54508Nils Jul LarsenSG AtletikH Marx
55509Steffen MadsenIngen KlubH Marx
56510Margit NørregaardSG AtletikH Marx
57511Torben HermansenSG AtletikH Marx
58512Sonja Christiansen5 Tårns MotionH Marx
59513Finn ChristiansenKlub 100 1/2 Marathon / 5 Tårns MotionH Marx
60514Anja Boen Faarbech5 Tårns MotionH Marxxx
61515Anne H. RugbjergKSRAHH Marx
62516Finn Ottesen5 Tårns MotionH Marxxx
63517Allan HallinHvalsø LøbeklubH Marxxx
64518Annette KjærgaardIngen KlubH Marx
65519Jan AndersenIngen KlubH Marx
66520Tim BilstrupK-TriH Marx
67521Bente JensenSG AtletikH Marx
68522Bee AndersenHøng LøbeklubH Marxxx
69523Søren HaugaardIngen KlubH Marx
70524Maj-Britt Steenbuch FalkIngen KlubH Marxxx
71525Lars JensenIngen KlubH Marxxx
72526Peter LettingIngen KlubH Marx
73527Pernille LettingIngen KlubH Marx
74528Susan LettingIngen KlubH Marx
75529Pia Bille5 Tårns MotionH Marx
76530Jens Viggo JørgensenSG-AtletikH Marx
77531Lars ThamdrupIngen KlubH Marxx
78532Ronni Sand Hansen5 Tårns MotionH Marx
79533Kim Kastanny5 Tårns MotionH Marx
80534Jens Larsen5 Tårns MotionH Marxx
81535Søren SandbjergN/AH Marxxx
82536Finn GuldbrandsenF.k Odsherred løberneH Marx
83801Per RugbjergIngen Klub10 Kmx
84802Thomas NielsenIngen Klub10 Kmx
85803Tina SchumacherDen Rene Samvittighed10 Kmx
86804Michael SchumacherDen Rene Samvittighed10 Kmx
87805Jesper HolmboIngen Klub10 Kmx
88806Pia S. JessenSG Atletik10 Kmx
89807Hanne ChellerSG-Atletik10 Kmx
90808Flemming EriksenTeam Bredekilde10 Kmx
91809Liv EriksenTeam Bredekilde10 Kmx
92810Marianne Minet5 Tårns Motion10 Kmx
93811Lars Dyngby5 Tårns Motion10 Kmx
94812Lisbeth RunagerSG Atletik10 Kmx
95813Per JustesenIngen Klub10 Kmx
96814Jane JørgensenSG atletik10 Kmx
97815Martin PugeIngen Klub10 Kmx
98816Maria Ertmann5 Tårns Motion10 Kmx
99817Claus Reinert5 Tårns Motion10 Kmx
100818Jan Røgilds5 Tårns Motion10 Kmx
101819Marie LützenSG Atletik10 Kmx
102820Ronni Sand Hansen5 Tårns Motion10 Kmx
103821Theresa Larsen5 Tårns Motion10 Kmx
104822Rasmus BilleIngen Klub10 Kmx
105823Mia PeuleckeIngen Klub10 Kmx
106901Kristina IsaksenOut-Run Frederikssund5 Kmx
107902Kirsten HammerOut-Run Frederikssund5 Kmx
108903Sarah HolmboIngen Klub5 Kmx
109904Tina KannOut-Run Frederikssund5 Kmx
110905Doris NielsenTeam Fina og Farmor5 Kmx
111906Josefina MadsenTeam Fina og Farmor5 Kmx
112907Evald HansenIngen Klub5 Kmx
113908Ruth HansenIngen Klub5 Kmx


Ialt 157(samlet antal "løbere") tilmeldte 23(12/11) Fredag, 108(45/32/23/8) Lørdag, 26(13/13) til Søndag.
Ialt 0(samlet antal "løbere") gennemførende 0(0/0) Fredag, 0(0/0/0/0) Lørdag, 0(0/0) Søndag.

Sorter listerne ved tryk på overskrifterne i listerne

Deltagerliste fredag
IdNr.NavnTid1.2.3.4.5.6.7.8.
1499Claus Ø. ChristensenDNS          
25Birgitte LangballeDNS          
312Marianne EliasenDNS          
413Christian EliasenDNS          
514Lone FriisDNS          
615David BredoDNS          
716Claus BlaabjergDNS          
819Britt JørgensenDNS          
924Ole MortensenDNS          
1025Morten BrændholtDNS          
1131Brian VernersenDNS          
1241Ragnar NygårdDNS          
13501Jens NielsenDNS          
14505Kristina PüschlDNS          
15514Anja Boen FaarbechDNS          
16516Finn OttesenDNS          
17517Allan HallinDNS          
18522Bee AndersenDNS          
19524Maj-Britt Steenbuch FalkDNS          
20525Lars JensenDNS          
21532Ronni Sand HansenDNS          
22534Jens LarsenDNS          
23535Søren SandbjergDNS          


Samlet antal km: 0

Ialt 23 tilmeldte (12/11). Ialt 0 gennemførende (0/0).

Sorter listerne ved tryk på overskrifterne i listerne

Deltagerliste lørdag
IdNr.NavnTid1.2.3.4.5.6.7.8.
1500Claus Ø. ChristensenDNS          
22Aage ChristensenDNS          
33Annette SøvigDNS          
44Alice KristensenDNS          
55Birgitte LangballeDNS          
66Jan KnudsenDNS          
77Torben SørensenDNS          
88Ronni Nick RasmussenDNS          
99Peter SonneDNS          
1010Camilla DahlDNS          
1111Katrine LarsenDNS          
1212Marianne EliasenDNS          
1313Christian EliasenDNS          
1414Lone FriisDNS          
1515David BredoDNS          
1616Claus BlaabjergDNS          
1717Bjarne Møller SørensenDNS          
1818Maj-Britt Filsø MathiassenDNS          
1919Britt JørgensenDNS          
2020Michael Graabech HansenDNS          
2121Klaus RugbjergDNS          
2222Debbie HickmanDNS          
2323Tor RønnowDNS          
2424Ole MortensenDNS          
2525Morten BrændholtDNS          
2626Søren Straarup NielsenDNS          
2727Lene Straarup NielsenDNS          
2828Ella LissnerDNS          
2929Stig KuhlmanDNS          
3030Annette EriksenDNS          
3131Brian VernersenDNS          
3232Jesper MadsenDNS          
3333Thomas Borchmann-olsenDNS          
3434Tommy Juel KristensenDNS          
3535Gitte JensenDNS          
3636Morten Lundsgaard SchachtDNS          
3737Per HviidDNS          
3838Lars Svaneberg TuxenDNS          
3939Claus SørensenDNS          
4041Ragnar NygårdDNS          
4142Claus Balshøj SørensenDNS          
4243Jesper Hahn JensenDNS          
4344Bo JunkerDNS          
4445Bo JunkerDNS          
4546Peter Precht PedersenDNS          
46501Jens NielsenDNS          
47502Jeanette WlyDNS          
48503Poul Erik LarsenDNS          
49504Pouline Martin LarsenDNS          
50505Kristina PüschlDNS          
51506Kitt KroghDNS          
52507Charlotte Kurzmann LarsenDNS          
53508Nils Jul LarsenDNS          
54509Steffen MadsenDNS          
55510Margit NørregaardDNS          
56511Torben HermansenDNS          
57512Sonja ChristiansenDNS          
58513Finn ChristiansenDNS          
59514Anja Boen FaarbechDNS          
60515Anne H. RugbjergDNS          
61516Finn OttesenDNS          
62517Allan HallinDNS          
63518Annette KjærgaardDNS          
64521Bente JensenDNS          
65522Bee AndersenDNS          
66523Søren HaugaardDNS          
67524Maj-Britt Steenbuch FalkDNS          
68525Lars JensenDNS          
69526Peter LettingDNS          
70527Pernille LettingDNS          
71528Susan LettingDNS          
72529Pia BilleDNS          
73530Jens Viggo JørgensenDNS          
74531Lars ThamdrupDNS          
75533Kim KastannyDNS          
76534Jens LarsenDNS          
77535Søren SandbjergDNS          
78801Per RugbjergDNS          
79802Thomas NielsenDNS          
80803Tina SchumacherDNS          
81804Michael SchumacherDNS          
82805Jesper HolmboDNS          
83806Pia S. JessenDNS          
84807Hanne ChellerDNS          
85808Flemming EriksenDNS          
86809Liv EriksenDNS          
87810Marianne MinetDNS          
88811Lars DyngbyDNS          
89812Lisbeth RunagerDNS          
90813Per JustesenDNS          
91814Jane JørgensenDNS          
92815Martin PugeDNS          
93816Maria ErtmannDNS          
94817Claus ReinertDNS          
95818Jan RøgildsDNS          
96819Marie LützenDNS          
97820Ronni Sand HansenDNS          
98821Theresa LarsenDNS          
99822Rasmus BilleDNS          
100823Mia PeuleckeDNS          
101901Kristina IsaksenDNS          
102902Kirsten HammerDNS          
103903Sarah HolmboDNS          
104904Tina KannDNS          
105905Doris NielsenDNS          
106906Josefina MadsenDNS          
107907Evald HansenDNS          
108908Ruth HansenDNS          


Samlet antal km: 0

Ialt 108 tilmeldte (45/32/23/8). Ialt 0 gennemførende (0/0/0/0).

Sorter listerne ved tryk på overskrifterne i listerne

Deltagerliste søndag
IdNr.NavnTid1.2.3.4.5.6.7.8.
1501Claus Ø. ChristensenDNS          
25Birgitte LangballeDNS          
312Marianne EliasenDNS          
413Christian EliasenDNS          
514Lone FriisDNS          
615David BredoDNS          
716Claus BlaabjergDNS          
819Britt JørgensenDNS          
924Ole MortensenDNS          
1025Morten BrændholtDNS          
1131Brian VernersenDNS          
1240Jacob Brobæk KiærDNS          
1341Ragnar NygårdDNS          
14501Jens NielsenDNS          
15505Kristina PüschlDNS          
16514Anja Boen FaarbechDNS          
17516Finn OttesenDNS          
18517Allan HallinDNS          
19519Jan AndersenDNS          
20520Tim BilstrupDNS          
21522Bee AndersenDNS          
22524Maj-Britt Steenbuch FalkDNS          
23525Lars JensenDNS          
24531Lars ThamdrupDNS          
25535Søren SandbjergDNS          
26536Finn GuldbrandsenDNS          


Samlet antal km: 0

Ialt 26 tilmeldte (13/13). Ialt 0 gennemførende (0/0).

2017-05-28 16:29:37

Sorter listerne ved tryk på overskrifterne i listerne

Deltagerliste alle dage
IdNr.NavnSamlet Tid1.2.3.
1500Claus Ø. ChristensenDNS
25Birgitte LangballeDNS
312Marianne EliasenDNS
413Christian EliasenDNS
514Lone FriisDNS
615David BredoDNS
716Claus BlaabjergDNS
819Britt JørgensenDNS
924Ole MortensenDNS
1025Morten BrændholtDNS
1131Brian VernersenDNS
1241Ragnar NygårdDNS
13501Jens NielsenDNS
14505Kristina PüschlDNS
15514Anja Boen FaarbechDNS
16516Finn OttesenDNS
17517Allan HallinDNS
18522Bee AndersenDNS
19524Maj-Britt Steenbuch FalkDNS
20525Lars JensenDNS
21535Søren SandbjergDNS


Samlet antal km: 0

Ialt 21 tilmeldte (12/9). Ialt gennemførende (0/0).

Se resultater fra Triple Marathon 2016  |  Triple Marathon 2015  |  Triple Marathon 2014  |  Quintuble Marathon 2013  |  Quattro Marathon 2012  |  Triple Marathon 2011  |  Triple Marathon 2010

Rute.