Deltagerlisten
Her kan du se alle deltagere der er tilmeldt 5 Tårns Triple-Marathon 2017.

Sorter listen ved tryk på overskrifterne i listen

Før musen over tiden og se km-tiden


Tryk på navnet og få diplom til udskrift(PDF-fil)



IdNr.NavnKlub/ByDistanceFreLørSøn
1500Claus Ø. ChristensenKlub 100 Marathon DK / 5 Tårns MotionMarathonxxx
22Aage Christensen5 Tårns MotionH Marx
33Annette Søvig5 Tårns MotionMarathonx
44Susanne GrenIngen KlubMarathonx
55Birgitte LangballeIngen KlubMarathonxxx
66Jan KnudsenIngen KlubMarathonx
77Torben SørensenIngen KlubMarathonx
88Ronni Nick RasmussenIngen KlubMarathonx
99Peter SonneIdrætshøjskolen i SønderborgMarathonx
1010Camilla DahlSpartaMarathonx
1111Katrine LarsenIngen KlubMarathonx
1212Marianne EliasenIngen KlubMarathonxxx
1313Christian EliasenIngen KlubMarathonxxx
1414Lone FriisOdense RunnersMarathonxxx
1515David BredoIngen KlubMarathonxxx
1616Claus BlaabjergNæver Run MarathonMarathonxxx
1717Bjarne Møller SørensenIngen KlubMarathonx
1818Maj-Britt Filsø MathiassenIngen KlubMarathonx
1919Britt JørgensenKlub 100 Marathon DKMarathonxxx
2020Michael Graabech HansenKlub 100 HalvmarathonMarathonx
2121Klaus RugbjergKSRAHMarathonx
2222Debbie Hickman5 Tårns MotionMarathonx
2323Tor RønnowLØBERENMarathonx
2424Ole MortensenNyråd LøbeklubMarathonxxx
2525Morten BrændholtHedeDanmark A/SMarathonxxx
2626Søren Straarup NielsenRanders Freja AtletikMarathonx
2727Lene Straarup NielsenRanders Freja AtletikMarathonx
2828Ella LissnerIngen KlubH Marx
2929Stig KuhlmanKlub 100 Marathon DKMarathonx
3030Annette EriksenHGATMMarathonx
3131Brian VernersenLMK AsnæsMarathonxxx
3232Jesper MadsenIngen KlubMarathonx
3333Thomas Borchmann-olsenHGATMMarathonx
3434Tommy Juel KristensenTeam PferdelungeMarathonx
3535Gitte JensenVidar MotionMarathonx
3636Morten Lundsgaard SchachtIngen KlubMarathonx
3737Per HviidKlub 100 Marathon DKMarathonx
3838Lars Svaneberg TuxenTuxenRunning/SPORTENMarathonx
3939Claus SørensenAtletica / Klub 100 Marathon DKMarathonx
4040Jacob Brobæk KiærKalundborg IFMarathonx
4141Ragnar NygårdRomerike Ultraløperklubb10 Kmxxx
4242Claus Balshøj SørensenKlub 100 Marathon DKMarathonx
4343Jesper Hahn JensenTeam SkechersMarathonx
4444Mikael LassenKlub 100 Marathon DKMarathonx
4545Bo JunkerAAIG Aabenraa - Klub 100 Marathon DKMarathonx
4646Peter Precht PedersenKlub 100 Marathon DKMarathonx
4747Bent ThomsenAAIG Aabenraa/www.oveschneider.dkMarathonx
4848Kenneth GrønkjærIngen KlubMarathonxx
4949Heine PetersenMarathon SportMarathonxxx
5050Henning BaginskiKlub 100 Marathon DKMarathonx
5151Henrik PedersenLMK AsnæsMarathonx
5252Leif SkinnerupSkinnermaraton.dkMarathonx
5353Lenette IshøyNew BeginningMarathonx
5454Bjarne Kristensen5 Tårns MotionMarathonx
5555Peter MøllebroKlub 100 Marathon DKMarathonx
5656Henrik Birkedal HansenIngen KlubMarathonxxx
5757Mette DideriksenIngen KlubMarathonxx
5858May-Britt HansenIngen KlubMarathonx
5959Ricky AndersenKlub 100 Marathon DKMarathonx
6060Michael Aagaard JensenFK Odsherred LøberneMarathonxxx
6161Heidi JensenFK Odsherred LøberneMarathonxxx
6262Bettina NielsenHolbæk LMK, Asnæs LMKMarathonxxx
6363Britt Drud Sørensen5 Tårns MotionMarathonxxx
6464Jimmi Jensen5 Tårns MotionH Marxx
6565Louise BlokIngen KlubMarathonx
6666Poul PetersenHolbæk LMK Marathonx
6767Jeanette MikkelsenGlamsbjerg Motion Marathonx
6868Peter VeistrupKettinge Motionscenter/Klub 100 Marathonx
6969Tom-Rune BertelsenKickboxing NorgeMarathonxx
7070Henrik Hoplarik FranijeurKlub 100 Marathon DK***Marathonx
7171Erik LarsenKlub 100 Marathon DKMarathonx
7272Morten BlokKlub 100 Marathon DKMarathonx
7373Fie KemplarIngen KlubMarathonx
7474Gitte PedersenLMK AsnæsMarathonxx
7575Luise GangergaardIngen KlubMarathonx
7676René ViumIngen KlubMarathonx
7777Finn MogensenIngen KlubMarathonx
7878Peter SeiderKlub 100 Marathon DKMarathonx
7979Finn StaalBluegarden SportMarathonx
8080Palle ArentoftSpartaMarathonx
8181Mark ArneckeKlub 100 Marathon DKMarathonx
8282Lars HeitmannHolbæk LMKMarathonx
8383Vagn KirkelundTIF | KCMDMarathonx
8484Jan MadsenIngen KlubH Marxxx
8585Jari HiltunenIngen KlubMarathonxxx
8686Carsten DahlKlub 100 Marathon DKMarathonx
8787Thomas LønbækFjordenrundt100.dkMarathonx
8888Ole KarlsenLørdagsgruppen/Holbæk LMKMarathonx
8989Niclas DiaRolls-Royce IFMarathonxx
9090Kim HammerichKlub 100 Marathon DKMarathonx
9191Martin Klejs Hansen5 Tårns MotionMarathonx
9292Peter OlsenLøberens Corner Running ClubMarathonx
9393Marlene HjortebjergMarathon sportMarathonx
9494Johan MelinKlub 100 MarathonMarathonx
9595Camilla PedersenMultiatleten / LøbemyggenMarathonxxx
9696Mads LauritzenIngen KlubMarathonx
9797Jens LarssonLargot ABMarathonxxx
9898Adam DickmeissIngen KlubMarathonx
9999Torben PedersenIngen KlubMarathonx
100100Per ChristoffersenIngen KlubMarathonx
101101Keld Lützhøft Jensen5 Tårns MotionMarathonx
102102Harry CilleborgIngen KlubMarathonx
103103Jonas MadsenNyråd LøbeklubMarathonx
104104Michael NilssonKlub 100 Marathon DKMarathonx
105105Peter GrønVEPIMarathonx
106106Stig KongsfeltTølløse BoldklubMarathonx
107107Jesper SaksunIngen KlubMarathonx
108108Carsten JensenKlub 100 Marathon DanmarkMarathonx
109109Pia MortensenKlub 100 maraton Danmark Marathonx
110110René Hjort OlsenIngen KlubMarathonxxx
111111Ole CaffellHGATMMarathonx
112112Claus BatisteFjordager / Klub 100 Marathon DKMarathonx
113113Ulrik PihlKlub 100 Marathon DKMarathonx
114114Rikke LobedanzIngen KlubMarathonx
115115Claus BjarnøIngen KlubH Marx
116116Ole Toftwww.FunkyMaraton.comMarathonx
117117Christina LarsenIngen KlubH Marx
118118Christian AndersenHøng Løbeklub5 Kmx
119119Ruben HøiIngen KlubMarathonx
120120Michael Strøh5 Tårns MotionMarathonx
121501Jens Nielsen5 Tårns MotionH Marxxx
122502Jeanette WlyHøng LøbeklubH Marx
123503Poul Erik LarsenSG-AtletikH Marx
124504Pouline Martin LarsenSG-AtletikH Marx
125505Kristina PüschlKalundborg IFH Marxxx
126506Kitt KroghIngen KlubH Marx
127507Charlotte Kurzmann LarsenSG AtletikH Marx
128508Nils Jul LarsenSG AtletikH Marx
129509Steffen MadsenIngen KlubH Marx
130510Margit NørregaardSG AtletikH Marx
131511Torben HermansenSG AtletikH Marx
132512Sonja Christiansen5 Tårns MotionH Marx
133513Finn ChristiansenKlub 100 1/2 Marathon / 5 Tårns MotionH Marx
134514Anja Boen Faarbech5 Tårns MotionH Marxxx
135515Anne H. RugbjergKSRAHH Marx
136516Finn Ottesen5 Tårns MotionH Marxxx
137517Allan HallinHvalsø LøbeklubH Marxxx
138518Annette KjærgaardIngen KlubH Marx
139519Jan AndersenIngen KlubH Marx
140520Tim BilstrupK-TriH Marx
141521Bente JensenSG AtletikH Marx
142522Bee AndersenHøng LøbeklubH Marxxx
143523Søren HaugaardIngen KlubMarathonx
144524Maj-Britt Steenbuch FalkIngen KlubH Marxxx
145525Lars JensenIngen KlubH Marxxx
146525Anna Emilie MikkelsenIngen KlubH Marx
147526Peter LettingIngen KlubH Marx
148527Pernille LettingIngen KlubH Marx
149528Susan LettingIngen KlubH Marx
150529Pia Bille5 Tårns MotionH Marx
151530Jens Viggo JørgensenSG-AtletikH Marx
152531Lars ThamdrupIngen KlubH Marxx
153532Ronni Sand Hansen5 Tårns MotionH Marx
154533Kim Kastanny5 Tårns MotionH Marx
155534Jens Larsen5 Tårns MotionH Marxx
156535Søren SandbjergIngen KlubH Marxxx
157536Finn GuldbrandsenF.K. Odsherred LøberneH Marx
158537Pia FestersenAAIG AabenraaH Marx
159538Kermit The Frog5 Tårns MotionH Marx
160539Niels Bruun JensenIngen KlubH Marx
161540Lea Witzell5 Tårns MotionH Marxxx
162541Torben WitzellIngen KlubH Marxxx
163542Finn DanielsenKlub 100 Marathon DKH Marxxx
164543Sten EjlersenIngen KlubH Marxxx
165544Morten JohansenNew BeginningH Marx
166545Bent Kristensen5 Tårns MotionH Marxxx
167546Lenette Thygesen Lyhne-Hansen5 Tårns MotionH Marxxx
168547Martin Kildebjerg5 Tårns MotionH Marxxx
169548Boonchoo Fly Rasmussen5 Tårns MotionH Marx
170549Anne Marie Sørensen5 Tårns MotionH Marx
171550Heidi Nielsen5 Tårns MotionH Marx
172551Marianne ZimmermannNovo Gruppens Løbeklub H Marx
173552Kim Dahl ChristensenNovo Gruppens løbeklubH Marxx
174553Gitte PedersenLMK AsnæsH Marx
175554Anders LauritzenIngen Klub10 Kmxxx
176555Peter TagmosTeam Hechmann SportH Marxxx
177556Jon Ulrik LarsenIngen KlubH Marxxx
178557Klaus GrønhøjSorø Triathlon klubH Marx
179558Ole Johnsen5 Tårns MotionH Marx
180559Johnny Hedevig LorentzenSpartaH Marxxx
181560Pia Lund Grinderslev5 Tårns MotionH Marx
182561Dan Larsen5 Tårns MotionH Marx
183562Klaus AndersenJH Torturogtæsk H Marx
184563Nicolai SonneIngen KlubH Marx
185564Sisse HedetoftGoldbear RunnersH Marx
186565Tine NielsenSG H Marx
187566Peter Larsen5 Tårns MotionH Marx
188567Pia Larsen5 Tårns MotionH Marx
189568Julie HansenTeam Hansen H Marx
190569Nicolai JessenIngen KlubH Marx
191570Jesper Bundgaard5 Tårns MotionH Marx
192571Martin StochholmK-TriH Marxxx
193572Marianne PallisgaardSG AtletikH Marx
194573Gitte DavidsenKalundborg IFH Marxx
195574Henrik LångKonglång Løberne. H Marxxx
196575Christina AxlevHøng LøbeklubH Marx
197576Steen ErtmannIngen KlubH Marx
198577Lars Illemann5 Tårns MotionH Marx
199578Dorte CorviniusIngen KlubH Marxxx
200579Annette BlaabjergIngen KlubH Marx
201580Lene Louise JensenEjby Løb For LivetH Marx
202581Elisabeth SvendsenFK Odsherred LøberneH Marxxx
203582Sonja EjlersenIngen KlubH Marx
204583Majbrt MortensenLMK AsnæsH Marx
205584Tine Louring Johansen5 Tårns MotionH Marx
206585Vibeke Lysterhøng løbeklubH Marx
207586Nadja RiedelIngen KlubH Marx
208587Per BilleTeam BilleH Marxxx
209588Kim ChristensenIngen KlubH Marx
210589Asbjørn AndersenHøng LøbeklubH Marx
211590Lars JakobsenSTIF løbeklubH Marx
212591Sara C B H LorentzenSpartaH Marxxx
213592Tormod Petersen5 Tårns MotionH Marx
214593Lene BaronIngen KlubH Marx
215594Jesper Lundgaard Pedersen5 Tårns MotionH Marx
216595Torben PedersenIngen KlubH Marxx
217596Jens Erik Jørgensen5 Tårns MotionH Marx
218597Henrik Westergaard Nielsen5Tårns motionH Marx
219599Henrik Daniel ChristoffersenIngen KlubH Marxx
220600Helle Frederiksen5 Tårns MotionH Marx
221601Frank JensenHøng LøbeklubH Marx
222602Pernille KristensenBorchi Support GroupH Marx
223603Henrik Stenspil Olsen5 Tårns MotionH Marx
224604Ole Brobæk Madsen5 Tårns MotionH Marx
225605Heidi SaksunIngen KlubH Marx
226606Jan EsbechFrederikssund TriH Marx
227607Rikke CebulaIngen KlubH Marxxx
228608Dorthe M. Wiuf NielsenSpartaH Marx
229609Jørgen KrøyerIngen KlubH Marxxx
230610Laust Lyhne-Hansen5 Tårns MotionH Marx
231611Sten Nissen5 Tårns MotionH Marx
232612Cecilie Dahl Christensen5 Tårns MotionH Marx
233613Allan AndersenFlise & Terrasse-RensH Marx
234614Mikkel AndersenTølløberneH Marx
235615Marcin BrysIngen KlubH Marx
236616Lars ChristensenJuhldal/bjerrede MarathonH Marx
237618Kim Rørdam5 Tårns MotionH Marx
238619Susan HansenIngen KlubH Marx
239801Per RugbjergIngen Klub10 Kmx
240802Thomas NielsenIngen Klub10 Kmx
241803Tina SchumacherDen Rene Samvittighed10 Kmx
242804Michael SchumacherDen Rene Samvittighed10 Kmx
243805Jesper HolmboIngen Klub10 Kmx
244806Pia S. JessenSG Atletik10 Kmx
245807Hanne ChellerSG-Atletik10 Kmx
246808Flemming EriksenTeam Bredekilde10 Kmx
247809Liv EriksenTeam Bredekilde10 Kmx
248810Marianne Minet5 Tårns Motion10 Kmx
249811Lars Dyngby5 Tårns Motion10 Kmx
250812Lisbeth RunagerSG Atletik10 Kmx
251813Per JustesenIngen Klub10 Kmx
252814Jane JørgensenSG atletikH Marx
253815Martin PugeIngen Klub10 Kmx
254816Maria Ertmann5 Tårns Motion10 Kmx
255817Claus Reinert5 Tårns Motion10 Kmx
256818Jan Røgilds5 Tårns Motion10 Kmx
257819Marie LützenSG Atletik10 Kmx
258820Ronni Sand Hansen5 Tårns Motion10 Kmx
259821Theresa Larsen5 Tårns Motion10 Kmx
260822Rasmus BilleIngen Klub10 Kmx
261823Mia PeuleckeIngen Klub10 Kmx
262824Kathe WamslerIngen Klub10 Kmx
263825Magnus WamslerIngen Klub10 Kmx
264826Terese Skov EngelrudIngen Klub10 Kmx
265827Poul Klingenborg5 Tårns Motion10 Kmx
266828Jette MichaelsenIngen Klub10 Kmx
267829Mathias UrsinIngen Klub10 Kmx
268830Louise UrsinIngen Klub10 Kmx
269831Pia Larsen5 Tårns Motion10 Kmx
270832Peter Larsen5 Tårns Motion10 Kmx
271833Jonna Jensen5 Tårns Motion10 Kmx
272834Gitte Dahl Christensen5 Tårns Motion10 Kmx
273835Marianne ZimmermannNovo Gruppens Løbeklub 10 Kmx
274836Connie Hallberg5 Tårns Motion10 Kmx
275837Claus Thers GaunfeldtIngen Klub10 Kmx
276838Doris Tolstrup5 Tårns Motion10 Kmx
277839Anders Qvist5 Tårns Motion10 Kmx
278840Gitte Werth5 Tårns Motion10 Kmx
279841Inge Møller5 Tårns Motion10 Kmx
280842Michael Maack5 Tårns Motion10 Kmx
281843Susanne PetersenLMK Asnæs10 Kmx
282844Philip Gildberg MaackIngen Klub10 Kmx
283845Jan Bonde5 Tårns Motion10 Kmx
284846Claus MortensenLMK Asnæs10 Kmx
285847Vinnie Larsen5 Tårns Motion10 Kmx
286848Kirsten HaugaardIngen Klub10 Kmx
287849Inge HansenIngen Klub10 Kmx
288850Anette Muff5 Tårns Motion10 Kmx
289851Henrik TruelsenKCC10 Kmx
290854Lillian Jeffries5 Tårns Motion10 Kmx
291854Claus BjarnøSportmaster-Vild med løbH Marxx
292855Johny Dahl ChristensenIngen Klub10 Kmx
293856Torben Frederiksen5 Tårns Motion10 Kmx
294857Herman MadsenIngen Klub10 Kmx
295858Semsi KilicIngen Klub10 Kmx
296859Rasmus JustesenIngen Klub10 Kmx
297860Cecillie NielsenIngen Klub10 Kmx
298861Katja Johansen5 Tårns Motion10 Kmx
299862Anette Olsen5 Tårns Motion10 Kmx
300863Minna Thorning JensenIngen Klub10 Kmx
301864Alice KristensenKlub 100 Marathon DK10 Kmx
302865Kalle Borchmann-OlsenBorchi Support Group10 Kmx
303866Carsten JensenIngen Klub10 Kmx
304868Claus HansenIngen Klub10 Kmx
305869Marcus TraberIngen Klub10 Kmx
306870Hjalte TraberIngen Klub10 Kmx
307871Stine VallentinIngen Klub10 Kmx
308872Brian HansenIngen KlubMarathonx
309873Mindaugas GarmusIngen KlubMarathonx
310874Renaldas BugysIngen KlubH Marx
311875Henrik Zacharias Nielsen5 Tårns MotionH Marx
312901Kristina IsaksenOut-Run Frederikssund5 Kmx
313902Kirsten HammerOut-Run Frederikssund5 Kmx
314903Sarah HolmboIngen Klub5 Kmx
315904Tina KannOut-Run Frederikssund5 Kmx
316905Doris NielsenTeam Fina og Farmor5 Kmx
317906Josefina MadsenTeam Fina og Farmor5 Kmx
318907Evald HansenIngen Klub5 Kmx
319908Ruth HansenIngen Klub5 Kmx
320909Lisbeth Brobæk KiærKalundborg IF5 Kmx
321910Asger Lundsgaard SchachtIngen Klub5 Kmx
322911Karen Lundsgaard Schacht OlsenIngen Klub5 Kmx
323912Henrik NielsenIngen Klub5 Kmx
324913Kaj-Willy TinndahlIngen Klub5 Kmx
325914Daniel Dahl Christensen5 Tårns Motion5 Kmx
326915Brian DahlKalundborg IF5 Kmx
327916Susanne RugbjergIngen Klub5 Kmx
328917Lea LeibergIngen klub5 Kmx
329918Mogens Runager ChristensenTeam Runager5 Kmx
330919Dorte Lassen5 Tårns Motion5 Kmx
331920Charlotte HansenIngen Klub5 Kmx
332921Emil HansenIngen Klub5 Kmx
333922Mie HansenIngen Klub5 Kmx
334923Michael AndersenIngen Klub5 Kmx
335924Joan Hansen5 Tårns Motion5 Kmx
336925Janni BilleTeam Bille5 Kmx
337926Viktor BilleIngen Klub5 Kmx
338927Patrik BilleTeam Bille5 Kmx
339928Connie Lundgaard5 Tårns Motion5 Kmx
340929Sussi Lodall5 Tårns Motion5 Kmx
341930Sophie Helbo JensenIngen Klub5 Kmx
342931Therese SkovIngen Klub5 Kmx
343932Berit KnudsenIngen Klub5 Kmx
344933Anja LarsenIngen Klub5 Kmx
345934Aron TraberIngen Klub5 Kmx
346935Thomas HelboIngen Klub5 Kmx


Ialt 461(samlet antal "løbere") tilmeldte 68(31/37) Fredag, 313(101/110/67/35) Lørdag, 80(37/43) til Søndag.
Ialt 0(samlet antal "løbere") gennemførende 0(0/0) Fredag, 0(0/0/0/0) Lørdag, 0(0/0) Søndag.

Sorter listerne ved tryk på overskrifterne i listerne

Deltagerliste fredag
IdNr.NavnTid1.2.3.4.5.6.7.8.
1499Claus Ø. ChristensenDNS          
24Susanne GrenDNS          
35Birgitte LangballeDNS          
412Marianne EliasenDNS          
513Christian EliasenDNS          
614Lone FriisDNS          
715David BredoDNS          
816Claus BlaabjergDNS          
919Britt JørgensenDNS          
1024Ole MortensenDNS          
1125Morten BrændholtDNS          
1231Brian VernersenDNS          
1341Ragnar NygårdDNS          
1449Heine PetersenDNS          
1556Henrik Birkedal HansenDNS          
1660Michael Aagaard JensenDNS          
1761Heidi JensenDNS          
1862Bettina NielsenDNS          
1963Britt Drud SørensenDNS          
2069Tom-Rune BertelsenDNS          
2174Gitte PedersenDNS          
2284Jan MadsenDNS          
2385Jari HiltunenDNS          
2493Marlene HjortebjergDNS          
2595Camilla PedersenDNS          
2697Jens LarssonDNS          
2799Torben PedersenDNS          
28104Michael NilssonDNS          
29110René Hjort OlsenDNS          
30501Jens NielsenDNS          
31505Kristina PüschlDNS          
32514Anja Boen FaarbechDNS          
33516Finn OttesenDNS          
34517Allan HallinDNS          
35522Bee AndersenDNS          
36524Maj-Britt Steenbuch FalkDNS          
37525Lars JensenDNS          
38532Ronni Sand HansenDNS          
39534Jens LarsenDNS          
40535Søren SandbjergDNS          
41540Lea WitzellDNS          
42541Torben WitzellDNS          
43542Finn DanielsenDNS          
44543Sten EjlersenDNS          
45545Bent KristensenDNS          
46546Lenette Thygesen Lyhne-HansenDNS          
47547Martin KildebjergDNS          
48551Marianne ZimmermannDNS          
49552Kim Dahl ChristensenDNS          
50554Anders LauritzenDNS          
51555Peter TagmosDNS          
52556Jon Ulrik LarsenDNS          
53559Johnny Hedevig LorentzenDNS          
54571Martin StochholmDNS          
55573Gitte DavidsenDNS          
56574Henrik LångDNS          
57578Dorte CorviniusDNS          
58581Elisabeth SvendsenDNS          
59587Per BilleDNS          
60591Sara C B H LorentzenDNS          
61599Henrik Daniel ChristoffersenDNS          
62607Rikke CebulaDNS          
63609Jørgen KrøyerDNS          
64610Laust Lyhne-HansenDNS          
65611Sten NissenDNS          
66612Cecilie Dahl ChristensenDNS          
67818Jan RøgildsDNS          
68866Carsten JensenDNS          


Samlet antal km: 0

Ialt 68 tilmeldte (31/37). Ialt 0 gennemførende (0/0).

Sorter listerne ved tryk på overskrifterne i listerne

Deltagerliste lørdag
IdNr.NavnTid1.2.3.4.5.6.7.8.
1500Claus Ø. ChristensenDNS          
22Aage ChristensenDNS          
33Annette SøvigDNS          
45Birgitte LangballeDNS          
56Jan KnudsenDNS          
67Torben SørensenDNS          
78Ronni Nick RasmussenDNS          
89Peter SonneDNS          
910Camilla DahlDNS          
1011Katrine LarsenDNS          
1112Marianne EliasenDNS          
1213Christian EliasenDNS          
1314Lone FriisDNS          
1415David BredoDNS          
1516Claus BlaabjergDNS          
1617Bjarne Møller SørensenDNS          
1718Maj-Britt Filsø MathiassenDNS          
1819Britt JørgensenDNS          
1920Michael Graabech HansenDNS          
2021Klaus RugbjergDNS          
2122Debbie HickmanDNS          
2223Tor RønnowDNS          
2324Ole MortensenDNS          
2425Morten BrændholtDNS          
2526Søren Straarup NielsenDNS          
2627Lene Straarup NielsenDNS          
2728Ella LissnerDNS          
2829Stig KuhlmanDNS          
2930Annette EriksenDNS          
3031Brian VernersenDNS          
3132Jesper MadsenDNS          
3233Thomas Borchmann-olsenDNS          
3334Tommy Juel KristensenDNS          
3435Gitte JensenDNS          
3536Morten Lundsgaard SchachtDNS          
3637Per HviidDNS          
3738Lars Svaneberg TuxenDNS          
3839Claus SørensenDNS          
3941Ragnar NygårdDNS          
4042Claus Balshøj SørensenDNS          
4143Jesper Hahn JensenDNS          
4244Mikael LassenDNS          
4345Bo JunkerDNS          
4446Peter Precht PedersenDNS          
4547Bent ThomsenDNS          
4648Kenneth GrønkjærDNS          
4749Heine PetersenDNS          
4850Henning BaginskiDNS          
4951Henrik PedersenDNS          
5052Leif SkinnerupDNS          
5153Lenette IshøyDNS          
5254Bjarne KristensenDNS          
5355Peter MøllebroDNS          
5456Henrik Birkedal HansenDNS          
5557Mette DideriksenDNS          
5658May-Britt HansenDNS          
5759Ricky AndersenDNS          
5860Michael Aagaard JensenDNS          
5961Heidi JensenDNS          
6062Bettina NielsenDNS          
6163Britt Drud SørensenDNS          
6264Jimmi JensenDNS          
6365Louise BlokDNS          
6466Poul PetersenDNS          
6567Jeanette MikkelsenDNS          
6668Peter VeistrupDNS          
6769Tom-Rune BertelsenDNS          
6870Henrik Hoplarik FranijeurDNS          
6971Erik LarsenDNS          
7072Morten BlokDNS          
7173Fie KemplarDNS          
7275Luise GangergaardDNS          
7376René ViumDNS          
7477Finn MogensenDNS          
7578Peter SeiderDNS          
7680Palle ArentoftDNS          
7781Mark ArneckeDNS          
7882Lars HeitmannDNS          
7983Vagn KirkelundDNS          
8084Jan MadsenDNS          
8185Jari HiltunenDNS          
8286Carsten DahlDNS          
8387Thomas LønbækDNS          
8488Ole KarlsenDNS          
8589Niclas DiaDNS          
8690Kim HammerichDNS          
8791Martin Klejs HansenDNS          
8892Peter OlsenDNS          
8994Johan MelinDNS          
9095Camilla PedersenDNS          
9196Mads LauritzenDNS          
9297Jens LarssonDNS          
9398Adam DickmeissDNS          
94100Per ChristoffersenDNS          
95101Keld Lützhøft JensenDNS          
96102Harry CilleborgDNS          
97105Peter GrønDNS          
98106Stig KongsfeltDNS          
99107Jesper SaksunDNS          
100109Pia MortensenDNS          
101110René Hjort OlsenDNS          
102111Ole CaffellDNS          
103112Claus BatisteDNS          
104113Ulrik PihlDNS          
105114Rikke LobedanzDNS          
106501Jens NielsenDNS          
107502Jeanette WlyDNS          
108503Poul Erik LarsenDNS          
109504Pouline Martin LarsenDNS          
110505Kristina PüschlDNS          
111506Kitt KroghDNS          
112507Charlotte Kurzmann LarsenDNS          
113508Nils Jul LarsenDNS          
114509Steffen MadsenDNS          
115510Margit NørregaardDNS          
116511Torben HermansenDNS          
117512Sonja ChristiansenDNS          
118513Finn ChristiansenDNS          
119514Anja Boen FaarbechDNS          
120515Anne H. RugbjergDNS          
121516Finn OttesenDNS          
122517Allan HallinDNS          
123518Annette KjærgaardDNS          
124521Bente JensenDNS          
125522Bee AndersenDNS          
126523Søren HaugaardDNS          
127524Maj-Britt Steenbuch FalkDNS          
128525Lars JensenDNS          
129526Peter LettingDNS          
130527Pernille LettingDNS          
131528Susan LettingDNS          
132529Pia BilleDNS          
133530Jens Viggo JørgensenDNS          
134531Lars ThamdrupDNS          
135533Kim KastannyDNS          
136534Jens LarsenDNS          
137535Søren SandbjergDNS          
138537Pia FestersenDNS          
139538Kermit The FrogDNS          
140540Lea WitzellDNS          
141541Torben WitzellDNS          
142542Finn DanielsenDNS          
143543Sten EjlersenDNS          
144544Morten JohansenDNS          
145545Bent KristensenDNS          
146546Lenette Thygesen Lyhne-HansenDNS          
147547Martin KildebjergDNS          
148548Boonchoo Fly RasmussenDNS          
149549Anne Marie SørensenDNS          
150550Heidi NielsenDNS          
151552Kim Dahl ChristensenDNS          
152553Gitte PedersenDNS          
153554Anders LauritzenDNS          
154555Peter TagmosDNS          
155556Jon Ulrik LarsenDNS          
156557Klaus GrønhøjDNS          
157558Ole JohnsenDNS          
158559Johnny Hedevig LorentzenDNS          
159560Pia Lund GrinderslevDNS          
160561Dan LarsenDNS          
161562Klaus AndersenDNS          
162563Nicolai SonneDNS          
163564Sisse HedetoftDNS          
164565Tine NielsenDNS          
165566Peter LarsenDNS          
166567Pia LarsenDNS          
167568Julie HansenDNS          
168569Nicolai JessenDNS          
169570Jesper BundgaardDNS          
170571Martin StochholmDNS          
171572Marianne PallisgaardDNS          
172573Gitte DavidsenDNS          
173574Henrik LångDNS          
174575Christina AxlevDNS          
175576Steen ErtmannDNS          
176577Lars IllemannDNS          
177578Dorte CorviniusDNS          
178579Annette BlaabjergDNS          
179580Lene Louise JensenDNS          
180581Elisabeth SvendsenDNS          
181582Sonja EjlersenDNS          
182583Majbrt MortensenDNS          
183584Tine Louring JohansenDNS          
184585Vibeke LysterDNS          
185586Nadja RiedelDNS          
186587Per BilleDNS          
187588Kim ChristensenDNS          
188589Asbjørn AndersenDNS          
189590Lars JakobsenDNS          
190591Sara C B H LorentzenDNS          
191592Tormod PetersenDNS          
192593Lene BaronDNS          
193594Jesper Lundgaard PedersenDNS          
194595Torben PedersenDNS          
195596Jens Erik JørgensenDNS          
196597Henrik Westergaard NielsenDNS          
197600Helle FrederiksenDNS          
198602Pernille KristensenDNS          
199603Henrik Stenspil OlsenDNS          
200604Ole Brobæk MadsenDNS          
201605Heidi SaksunDNS          
202606Jan EsbechDNS          
203607Rikke CebulaDNS          
204608Dorthe M. Wiuf NielsenDNS          
205609Jørgen KrøyerDNS          
206613Allan AndersenDNS          
207614Mikkel AndersenDNS          
208615Marcin BrysDNS          
209616Lars ChristensenDNS          
210618Kim RørdamDNS          
211619Susan HansenDNS          
212801Per RugbjergDNS          
213802Thomas NielsenDNS          
214803Tina SchumacherDNS          
215804Michael SchumacherDNS          
216805Jesper HolmboDNS          
217806Pia S. JessenDNS          
218807Hanne ChellerDNS          
219808Flemming EriksenDNS          
220809Liv EriksenDNS          
221810Marianne MinetDNS          
222811Lars DyngbyDNS          
223812Lisbeth RunagerDNS          
224813Per JustesenDNS          
225814Jane JørgensenDNS          
226815Martin PugeDNS          
227816Maria ErtmannDNS          
228817Claus ReinertDNS          
229819Marie LützenDNS          
230820Ronni Sand HansenDNS          
231821Theresa LarsenDNS          
232822Rasmus BilleDNS          
233823Mia PeuleckeDNS          
234824Kathe WamslerDNS          
235825Magnus WamslerDNS          
236826Terese Skov EngelrudDNS          
237827Poul KlingenborgDNS          
238828Jette MichaelsenDNS          
239829Mathias UrsinDNS          
240830Louise UrsinDNS          
241831Pia LarsenDNS          
242832Peter LarsenDNS          
243833Jonna JensenDNS          
244834Gitte Dahl ChristensenDNS          
245835Marianne ZimmermannDNS          
246836Connie HallbergDNS          
247837Claus Thers GaunfeldtDNS          
248838Doris TolstrupDNS          
249839Anders QvistDNS          
250840Gitte WerthDNS          
251841Inge MøllerDNS          
252842Michael MaackDNS          
253843Susanne PetersenDNS          
254844Philip Gildberg MaackDNS          
255845Jan BondeDNS          
256846Claus MortensenDNS          
257847Vinnie LarsenDNS          
258848Kirsten HaugaardDNS          
259849Inge HansenDNS          
260850Anette MuffDNS          
261851Henrik TruelsenDNS          
262854Lillian JeffriesDNS          
263854Claus BjarnøDNS          
264855Johny Dahl ChristensenDNS          
265856Torben FrederiksenDNS          
266857Herman MadsenDNS          
267858Semsi KilicDNS          
268859Rasmus JustesenDNS          
269860Cecillie NielsenDNS          
270861Katja JohansenDNS          
271862Anette OlsenDNS          
272863Minna Thorning JensenDNS          
273864Alice KristensenDNS          
274865Kalle Borchmann-OlsenDNS          
275868Claus HansenDNS          
276869Marcus TraberDNS          
277870Hjalte TraberDNS          
278871Stine VallentinDNS          
279901Kristina IsaksenDNS          
280902Kirsten HammerDNS          
281903Sarah HolmboDNS          
282904Tina KannDNS          
283905Doris NielsenDNS          
284906Josefina MadsenDNS          
285907Evald HansenDNS          
286908Ruth HansenDNS          
287909Lisbeth Brobæk KiærDNS          
288910Asger Lundsgaard SchachtDNS          
289911Karen Lundsgaard Schacht OlsenDNS          
290912Henrik NielsenDNS          
291913Kaj-Willy TinndahlDNS          
292914Daniel Dahl ChristensenDNS          
293915Brian DahlDNS          
294916Susanne RugbjergDNS          
295917Lea LeibergDNS          
296918Mogens Runager ChristensenDNS          
297919Dorte LassenDNS          
298920Charlotte HansenDNS          
299921Emil HansenDNS          
300922Mie HansenDNS          
301923Michael AndersenDNS          
302924Joan HansenDNS          
303925Janni BilleDNS          
304926Viktor BilleDNS          
305927Patrik BilleDNS          
306928Connie LundgaardDNS          
307929Sussi LodallDNS          
308930Sophie Helbo JensenDNS          
309931Therese SkovDNS          
310932Berit KnudsenDNS          
311933Anja LarsenDNS          
312934Aron TraberDNS          
313935Thomas HelboDNS          


Samlet antal km: 0

Ialt 313 tilmeldte (101/110/67/35). Ialt 0 gennemførende (0/0/0/0).

Sorter listerne ved tryk på overskrifterne i listerne

Deltagerliste søndag
IdNr.NavnTid1.2.3.4.5.6.7.8.
1501Claus Ø. ChristensenDNS          
25Birgitte LangballeDNS          
312Marianne EliasenDNS          
413Christian EliasenDNS          
514Lone FriisDNS          
615David BredoDNS          
716Claus BlaabjergDNS          
819Britt JørgensenDNS          
924Ole MortensenDNS          
1025Morten BrændholtDNS          
1131Brian VernersenDNS          
1240Jacob Brobæk KiærDNS          
1341Ragnar NygårdDNS          
1448Kenneth GrønkjærDNS          
1549Heine PetersenDNS          
1656Henrik Birkedal HansenDNS          
1757Mette DideriksenDNS          
1860Michael Aagaard JensenDNS          
1961Heidi JensenDNS          
2062Bettina NielsenDNS          
2163Britt Drud SørensenDNS          
2264Jimmi JensenDNS          
2374Gitte PedersenDNS          
2479Finn StaalDNS          
2584Jan MadsenDNS          
2685Jari HiltunenDNS          
2789Niclas DiaDNS          
2895Camilla PedersenDNS          
2997Jens LarssonDNS          
30103Jonas MadsenDNS          
31108Carsten JensenDNS          
32110René Hjort OlsenDNS          
33115Claus BjarnøDNS          
34116Ole ToftDNS          
35117Christina LarsenDNS          
36118Christian AndersenDNS          
37119Ruben HøiDNS          
38120Michael StrøhDNS          
39501Jens NielsenDNS          
40505Kristina PüschlDNS          
41514Anja Boen FaarbechDNS          
42516Finn OttesenDNS          
43517Allan HallinDNS          
44519Jan AndersenDNS          
45520Tim BilstrupDNS          
46522Bee AndersenDNS          
47524Maj-Britt Steenbuch FalkDNS          
48525Lars JensenDNS          
49525Anna Emilie MikkelsenDNS          
50531Lars ThamdrupDNS          
51535Søren SandbjergDNS          
52536Finn GuldbrandsenDNS          
53539Niels Bruun JensenDNS          
54540Lea WitzellDNS          
55541Torben WitzellDNS          
56542Finn DanielsenDNS          
57543Sten EjlersenDNS          
58545Bent KristensenDNS          
59546Lenette Thygesen Lyhne-HansenDNS          
60547Martin KildebjergDNS          
61554Anders LauritzenDNS          
62555Peter TagmosDNS          
63556Jon Ulrik LarsenDNS          
64559Johnny Hedevig LorentzenDNS          
65571Martin StochholmDNS          
66574Henrik LångDNS          
67578Dorte CorviniusDNS          
68581Elisabeth SvendsenDNS          
69587Per BilleDNS          
70591Sara C B H LorentzenDNS          
71595Torben PedersenDNS          
72599Henrik Daniel ChristoffersenDNS          
73601Frank JensenDNS          
74607Rikke CebulaDNS          
75609Jørgen KrøyerDNS          
76854Claus BjarnøDNS          
77872Brian HansenDNS          
78873Mindaugas GarmusDNS          
79874Renaldas BugysDNS          
80875Henrik Zacharias NielsenDNS          


Samlet antal km: 0

Ialt 80 tilmeldte (37/43). Ialt 0 gennemførende (0/0).

2017-08-23 06:07:59

Sorter listerne ved tryk på overskrifterne i listerne

Deltagerliste alle dage
IdNr.NavnSamlet Tid1.2.3.
1500Claus Ø. ChristensenDNS
25Birgitte LangballeDNS
312Marianne EliasenDNS
413Christian EliasenDNS
514Lone FriisDNS
615David BredoDNS
716Claus BlaabjergDNS
819Britt JørgensenDNS
924Ole MortensenDNS
1025Morten BrændholtDNS
1131Brian VernersenDNS
1241Ragnar NygårdDNS
1349Heine PetersenDNS
1456Henrik Birkedal HansenDNS
1560Michael Aagaard JensenDNS
1661Heidi JensenDNS
1762Bettina NielsenDNS
1863Britt Drud SørensenDNS
1984Jan MadsenDNS
2085Jari HiltunenDNS
2195Camilla PedersenDNS
2297Jens LarssonDNS
23110René Hjort OlsenDNS
24501Jens NielsenDNS
25505Kristina PüschlDNS
26514Anja Boen FaarbechDNS
27516Finn OttesenDNS
28517Allan HallinDNS
29522Bee AndersenDNS
30524Maj-Britt Steenbuch FalkDNS
31525Lars JensenDNS
32535Søren SandbjergDNS
33540Lea WitzellDNS
34541Torben WitzellDNS
35542Finn DanielsenDNS
36543Sten EjlersenDNS
37545Bent KristensenDNS
38546Lenette Thygesen Lyhne-HansenDNS
39547Martin KildebjergDNS
40554Anders LauritzenDNS
41555Peter TagmosDNS
42556Jon Ulrik LarsenDNS
43559Johnny Hedevig LorentzenDNS
44571Martin StochholmDNS
45574Henrik LångDNS
46578Dorte CorviniusDNS
47581Elisabeth SvendsenDNS
48587Per BilleDNS
49591Sara C B H LorentzenDNS
50607Rikke CebulaDNS
51609Jørgen KrøyerDNS


Samlet antal km: 0

Ialt 51 tilmeldte (23/28). Ialt gennemførende (0/0).

Se resultater fra Triple Marathon 2016  |  Triple Marathon 2015  |  Triple Marathon 2014  |  Quintuble Marathon 2013  |  Quattro Marathon 2012  |  Triple Marathon 2011  |  Triple Marathon 2010

Rute.