04:55:48           
 


Deltagerlisten
Her kan du se alle deltagere der er tilmeldt 5 Tårns Triple-Marathon 2018.

- OBS! Online tilmelding er nu lukket

Eftertilmelding (mod gebyr) i klubhuset.
Sorter listen ved tryk på overskrifterne i listen

Før musen over tiden og se km-tiden


Resultater Fredag»»

(Halv MW er gåhold)
IdNr.NavnKlub/ByDistanceFreLørSøn
11Hans RysgaardJyllingeMarathonxxx
22Christina LindgaardIngen KlubMarathonx
33Lene LillelundIngen KlubMarathonx
44Søren SandbjergIngen KlubMarathonxxx
55Lars JensenKlub 100 Marathon DanmarkMarathonx
66Niclas DiaRolls-Royce IFMarathonxx
77Johan Holst NielsenIngen KlubMarathonxxx
88Carl Frieboe RasmussenKlub 100 Marathon DanmarkMarathonxxx
99Johan MelinKlub 100 Marathon DanmarkMarathonxxx
1010Thomas Ove OlsenOff Course Trail & UltraMarathonxxx
1111Sten EjlersenHappymarathonMarathonxxx
1212Britt Drud Sørensen5 Tårns MotionMarathonxxx
1313Jacob QvistHr. Dalsgaard Marathonxxx
1414Brian VernersenLMK AsnæsMarathonxxx
1515Kirsten Bonde-HareIngen KlubMarathonx
1616Peter Precht PedersenKlub 100 Marathon DanmarkMarathonx
1717Jacob Brobæk KiærKalundborg IFMarathonxxx
1818Michael Strøh5 Tårns MotionMarathonXXX
1919Stig KongsfeltIngen KlubMarathonx
2020Jesper SaksunSAKSUN RUNNINGMarathonx
2121Camilla DahlIngen KlubMarathonx
2222Ulrik RaftArbejdernes LandsbankMarathonx
2323Brian JørgensenLMK AsnæsMarathonxxx
2424Morten Harboe-JepsenHvalsø LøbeklubMarathonx
2525Palle ArentoftSpartaMarathonx
2626Maria HoumannKlub SportiganMarathonx
2727Ken PoulsenNPIMarathonx
2828Johnny BroeRamsøbakken Motions KlubMarathonx
2929Seppo W. LangerIngen KlubMarathonx
3030Charlotte LangerIngen KlubMarathonx
3131Jørgen NicolaisenIngen KlubMarathonx
3232Steen MortensenSlagelse TriMarathonx
3333Morten BrændholtHedeDanmark A/SMarathonxx
3434Johanna GrenKlub 100 Marathon DanmarkMarathonxx
3535Mindaugas GarmusKlub 100 Marathon DanmarkMarathonxxx
3636Gitte PedersenLMK AsnæsMarathonx
3737Durrin Hynes/tri club DenmarkMarathonx
3838Lise FriisIngen KlubMarathonx
3939Steen Nissen5 Tårns MotionMarathonx
4040Bettina NielsenIngen KlubHalv Marx
41501Kitt KroghDHMHalv Marxxx
42502Jesper HolmboIngen KlubHalv Marx
43503Vibeke LysterHøng GF LøbeklubHalv Marx
44504Sisse Toft Olsen5 Tårns MotionHalv Mar Wx
45505Kristina PüschlKalundborg IFHalv Marxxx
46506Bodil Lund Olsen5 Tårns MotionHalv Mar Wx
47507Katja Johansen5 Tårns MotionHalv Marxxx
48508Peter Larsen5 Tårns MotionHalv Marxxx
49509Helge JensenIngen KlubHalv Marx
50510Henrik Daniel ChristoffersenIngen KlubHalv Marxxx
51511Dorthe M. Wiuf NielsenSpartaHalv Marx
52512Brian DahlKalundborg IFHalv Marx
53513Nadia JørgensenIngen KlubHalv Marx
54514Torben Lund OlsenIngen KlubHalv Marx
55515Kjeld Agerbo JensenRIMOHalv Marxxx
56516Elias Geert-JørgensenIngen KlubHalv Marx
57517Klaus Andersen5 Tårns MotionHalv Marxxx
58518Paw JeppesenFjordløberneHalv Marxxx
59519Anja Truelsen5 Tårns MotionHalv Mar Wx
60520Jeanette Jensen5 Tårns MotionHalv Marx
61521Jens Nielsen5 Tårns MotionHalv Marxxx
62522Thomas KelstrupIngen KlubHalv Marx
63523Torben PedersenIngen KlubHalv Marxx
64524Bo MelchiorsenHr. DalsgaardHalv Marxxx
65525Ole Andersen5 Tårns MotionHalv Marx
66526Inge GÅhold Olesen5 Tårns MotionHalv Mar Wx
67527Michael JørgensenIngen KlubHalv Marx
68528Gitte DavidsenKalundborg IFHalv Marxx
69529Peter DyrbyNovoGruppens LøbeklubHalv Marxxx
70530Sara Cbh LorentzenDansk Stillads Service A/SHalv Marxx
71531Ole Johnsen5 Tårns MotionHalv Marx
72532Pia Larsen5 Tårns MotionHalv Marx
73533Jeannie Juul NielsenLMK AsnæsHalv Marx
74534Claus MortensenLMK AsnæsHalv Marx
75535Bodil LarsenLMK AsnæsHalv Marx
76536Leif LarsenLMK AsnæsHalv Marx
77537Majbrit MortensenLMK AsnæsHalv Mar Wx
78538Marianne ZimmermannDansk Halvmarathon KlubHalv Marx
79539Mika LaaksonenIngen KlubHalv Marx
80540Finn ChristiansenKLUB 100 1/2MARATHON/ 5 TÅRNS MOTIONHalv Marx
81541Kim Lund Jørgensen5 Tårns MotionHalv Marx
82542Heidi SaksunSAKSUN RUNNINGHalv Marx
83543Anders HauserTeam AstateeHalv Marxxx
84544Eva PedersenHøng GF LøbeklubHalv Marx
85545Bettina VossHøng GF LøbeklubHalv Marx
86546Søren L. RasmussenMads Lerche Rasmussen R. I. P.Halv Marx
87547Bent Kristensen5 Tårns MotionHalv Marxxx
88548Jørgen NielsenIngen KlubHalv Marx
89549Karen Hansine Nielsen5 Tårns MotionHalv Mar Wx
90550Steffan Christensen5 Tårns MotionHalv Marx
91551Jeanette WlyHøng løbeklubHalv Marxxx
92552Jan Hans Madsen5 Tårns MotionHalv Marx
93553Marianne August KrygerLMK AsnæsHalv Marx
94554Anette Olsen5 Tårns MotionHalv Mar Wx
95555Anette Muff5 Tårns MotionHalv Mar Wx
96556Lone Kirkeskov5 Tårns MotionHalv Marx
97557Morten Egelund NobelHøng GF LøbeklubHalv Marxxx
98558Doris Bøgh Jensen5 Tårns MotionHalv Mar Wx
99559Maria GjedstedIngen KlubHalv Marx
100560Daniel Ronge OlsenHechmann RunningHalv Marx
101561Tommy ChristensenHIDHalv Marx
102562Mette ElmelundIngen KlubHalv Marx
103563Cecilie Dahl Christensen5 Tårns MotionHalv Marxxx
104564Lea Witzell5 Tårns MotionHalv Marx
105565Torben WitzellMod klub 100 halvmarathonHalv Marx
106566Morten Faarbech5 Tårns MotionHalv Marx
107567Ole Brobæk Madsen5 Tårns MotionHalv Marx
108568Camilla Maria Aniol NielsenØGIFHalv Marx
109569Laila PedersenIngen KlubHalv Marx
110570Birthe SønderskovIngen KlubHalv Marx
111571Trine KorsholmIngen KlubHalv Marx
112572Helle WestergaardIngen KlubHalv Marx
113573Keld Lützhøft Jensen5 Tårns MotionHalv Marx
114574Per BilleTeam BilleHalv Marx
115575Mikael Skjellerup SmidtStillads.dk (Jerslev stillads)Halv Marx
116576Ricky Larsen5 Tårns MotionHalv Marx
117577Claes FaarbechIngen KlubHalv Marx
118578Henrik Stenspil Olsen5 Tårns MotionHalv Marxxx
119579Tine Louring Johansen5 Tårns MotionHalv Marx
120580Aage Christensen5 Tårns MotionHalv Marx
121581Monica JacksonJernlungerne LadiesHalv Marx
122582Heidi NielsenIngen KlubHalv Marx
123583Winnie Schjødt KærgaardHøng GF LøbeklubHalv Marx
124584Søren Schjødt KærgaardHøng GF LøbeklubHalv Marx
125585Vinnie Larsen5 Tårns MotionHalv Mar Wx
126586Marianne Minet Petersen5 Tårns MotionHalv Mar Wx
127587Lars JepsenNovoGruppens LøbeklubHalv Marx
128588Steen ErtmannIngen KlubHalv Marx
129589Henrik Zacharias Nielsen5 Tårns MotionHalv Marx
130590Laust Lyhne-hansen5 Tårns MotionHalv Marx
131591Kenneth Hansen5 Tårns MotionHalv Mar WX
132592Annette Christoffersen5 Tårns MotionHalv Mar Wx
133593Jesper Bukh ArnmarkIngen KlubHalv Marx
134594Vibeke Johansen5 Tårns MotionHalv Marx
135595Janne Lindgaard5 Tårns MotionHalv Marx
136596Debbie Hickman5 Tårns MotionHalv MarXx
137801Hanne ChristoffersenIngen Klub10 Kmx
138802Isabella ChristoffersenIngen Klub10 Kmx
139803Michael Jørgensen5 Tårns Motion10 Kmx
140804Anders Saxtoft5 Tårns Motion10 Kmx
141805Karsten Tolstrup5 Tårns Motion10 Kmx
142806Anja Faarbech5 Tårns Motion10 Kmx
143807Susanne PetersenLMK Asnæs10 Kmx
144808Henrik PedersenLMK Asnæs10 Kmx
145809Majbrit MortensenLMK Asnæs10 Kmx
146810Carsten Vendelbo5 Tårns Motion10 Kmx
147811Henning Bøgh Jensen5 Tårns Motion10 Kmx
148812Henriette HaagensenBIF Benløse10 Kmx
149813Susanne Petersen5 Tårns Motion10 Kmx
150814Lars Ostenfeldt5 Tårns Motion10 Kmx
151815Claus Reinert5 Tårns Motion10 Kmx
152816Asmus StormIngen Klub10 Kmx
153817Line KongstedIngen Klub10 Kmx
154818Cathy AndersenUbberup Højskole10 Kmx
155819Mathias MortensenUbberup Højskole10 Kmx
156820Jens Erik Jørgensen5 Tårns Motion10 Kmx
157821Pia Bille5 Tårns Motion10 kmx
158822Kim Zachariassen5 Tårns Motion10 Kmx
159823Allan Frederiksen5 Tårns Motion10 Kmx
160824Jimmy Bonde5 Tårns Motion10 KmX
161825Lars Dyngby Petersen5 Tårns Motion10 Kmx
162826Maria Ertmann5 Tårns Motion10 Kmx
163827Liselotte Klarskov Hansen5 Tårns Motion10 Kmx
164828Winni Van Den MeerscheKalundborg IF10 kmx
165901Jeppe LarsenIngen Klub5 Kmx
166902Sonja ChristiansenKLUB 100 1/2MARATHON/ 5 TÅRNS MOTION5 Kmx
167903Emil Jon Riedel19985 Kmx
168904Stephanie HauserTeam Astatee5 Kmx
169905Alfa HauserTeam Astatee5 Kmx
170906Theodor Hauser HauserTeam Astatee5 Kmx
171907Nadja RiedelIngen Klub5 Kmx
172908Jakob RiedelIngen Klub5 Kmx
173909Lærke RiedelIngen Klub5 Kmx
174910Lisbeth Brobæk KiærKalundborg IF5 Kmx
175911Monica AriellTeam Astatee5 Kmx
176912Doris Nielsen5 Tårns Motion5 Kmx
177913Josefina Madsen5 Tårns Motion5 Kmx
178914Louise AnerIngen Klub5 Kmx
179915Julie LarsenIngen Klub5 Kmx
180916Ole Bille5 Tårns Motion5 Kmx
181917Louise BilleTeam Bille 5 Kmx
182918Tonny EhlersUbberup Højskole5 Kmx
183919Sia WendelboeUbberup Højskole5 Kmx
184920Rene HansenUbberup Højskole5 Kmx
185921Morten PedersenUbberup Højskole5 Kmx
186922Kenneth RasmussenUbberup Højskole5 Kmx
187923Karina HenriksenUbberup Højskole5 Kmx
188924Fie ChristensenUbberup Højskole5 Kmx
189925Emma PedersenUbberup Højskole5 Kmx
190926Babette TerkildsenUbberup Højskole5 Kmx
191927Anna HelbergUbberup Højskole5 Kmx
192928Matilde SjósteinIngen Klub5 Kmx
193929Caroline SjósteinIngen Klub5 Kmx
194930Morten SjósteinIngen Klub5 Kmx
195931Juliet LindbergIngen Klub5 Kmx
196932Ole PoulsenDeloitte Slagelse5 Kmx
197933Michael Rosendahl5 Tårns Motion5 Kmx


Ialt 266(samlet antal "løbere") tilmeldte 61(24/37) Fredag, 142(21/62/26/33) Lørdag, 63(27/36) til Søndag.
Ialt 56(samlet antal "løbere") gennemførende 56(22/34) Fredag, 0(0/0/0/0) Lørdag, 0(0/0) Søndag.

Sorter listerne ved tryk på overskrifterne i listerne

Deltagerliste fredag
IdNr.NavnTid1.2.3.4.5.6.7.8.
135Mindaugas Garmus03:27:5724:2924:4924:5825:0526:2328:2228:0125:50 
223Brian Jørgensen03:34:2325:5225:4926:2326:0226:2726:5028:2028:40 
39Johan Melin03:42:3624:3925:2626:0826:2227:3730:2032:1129:53 
44Søren Sandbjerg03:43:2227:3827:0027:1527:2827:1827:5228:5829:53 
57Johan Holst Nielsen03:47:3427:4427:1628:5728:3029:1429:3328:5127:29 
614Brian Vernersen03:51:4727:5328:0226:3726:5026:2731:0132:4032:17 
722Ulrik Raft03:52:2028:5629:0927:5628:4129:3428:4229:3729:45 
88Carl Frieboe Rasmussen03:52:4625:5427:0828:5128:4228:5530:0830:3432:34 
95Lars Jensen03:53:2627:1527:4328:4428:3829:1130:4530:4430:26 
1031Jørgen Nicolaisen03:53:4428:5028:2527:3527:4128:4329:5830:0632:26 
1117Jacob Brobæk Kiær03:59:2227:0127:5529:2130:1530:1831:3331:1131:48 
1226Maria Houmann04:05:3331:4431:4430:3729:4732:3829:4030:3228:51 
1318Michael Strøh04:17:0624:3925:4827:5429:5734:3236:3937:2140:16 
1413Jacob Qvist04:18:1030:4531:0333:1032:4433:2533:4132:1331:09 
151Hans Rysgaard04:19:3530:2329:2929:4630:3232:2334:0036:5636:06 
1612Britt Drud Sørensen04:26:5529:4531:0831:1132:5136:2038:2733:2533:48 
1710Thomas Ove Olsen04:29:3331:2733:5034:3235:4931:1832:4334:3435:20 
1836Gitte Pedersen04:29:3632:1533:1233:3835:4132:0532:3834:4335:24 
1929Seppo W. Langer04:41:5630:1329:5330:4631:4235:0639:2241:2843:26 
2011Sten Ejlersen04:53:0930:5133:0134:1634:5637:0238:5141:4142:31 
2138Lise Friis04:54:0033:1237:3432:5040:1143:5136:5234:2535:05 
2221Camilla Dahl04:54:3733:1934:5735:4137:4044:1136:5336:1835:38 
23524Bo Melchiorsen02:07:4427:5827:5927:4828:0715:52    
24578Henrik Stenspil Olsen01:43:4025:3925:3925:5726:25     
25590Laust Lyhne-hansen01:54:4927:2827:2829:5130:01     
26560Daniel Ronge Olsen01:55:3931:5028:0628:0327:40     
27596Debbie Hickman01:58:1930:4730:1928:4128:32     
28508Peter Larsen02:00:3830:1930:0030:2529:54     
29529Peter Dyrby02:01:3331:2230:0131:1128:59     
30574Per Bille02:01:4831:2130:0331:1129:13     
31515Kjeld Agerbo Jensen02:02:4930:4830:4031:1530:06     
32525Ole Andersen02:04:1028:5529:1931:1034:46     
33507Katja Johansen02:04:3231:0231:3931:1330:38     
34523Torben Pedersen02:05:3728:5430:3233:1332:58     
35521Jens Nielsen02:07:2028:4829:3332:3036:29     
36563Cecilie Dahl Christensen02:08:3031:0031:5332:5332:44     
37577Claes Faarbech02:08:3431:0131:5133:1332:29     
38568Camilla Maria Aniol Nielsen02:09:1032:1832:2532:3231:55     
39580Aage Christensen02:10:2230:5032:2133:1034:01     
40543Anders Hauser02:11:5731:2933:4534:4232:01     
41582Heidi Nielsen02:15:3230:5234:0134:0136:38     
4240Bettina Nielsen02:18:1832:1733:1133:3939:11     
43553Marianne August Kryger02:19:2533:2234:2635:2936:08     
44518Paw Jeppesen02:19:4633:2834:4835:4235:48     
45510Henrik Daniel Christoffersen02:20:0329:4638:0538:5933:13     
46551Jeanette Wly02:21:5136:3534:5835:1235:06     
47557Morten Egelund Nobel02:21:5336:3634:5635:1535:06     
48570Birthe Sønderskov02:23:2833:2734:3137:3837:52     
49532Pia Larsen02:28:5635:0637:1537:2039:15     
50579Tine Louring Johansen02:33:0237:2438:5438:3738:07     
51571Trine Korsholm02:34:5133:2335:3240:3745:19     
52528Gitte Davidsen02:34:5539:0940:1741:1934:10     
53505Kristina Püschl02:50:1138:5540:3341:4448:59     
54803Michael Jørgensen00:57:5128:5828:53       
55547Bent Kristensen02:01:3900:4900:49       
56545Bettina Voss02:21:5810:5910:59       
57544Eva Pedersen02:21:5910:5910:59       
58517Klaus Andersen00:22:3022:30        
5930Charlotte LangerDNS          
60501Kitt KroghDNS          
61530Sara Cbh LorentzenDNS          


Samlet antal km: 1635

Ialt 61 tilmeldte (24/37). Ialt 56 gennemførende (22/34).

Sorter listerne ved tryk på overskrifterne i listerne

Deltagerliste lørdag
IdNr.NavnTid1.2.3.4.5.6.7.8.
11Hans RysgaardDNS          
24Søren SandbjergDNS          
36Niclas DiaDNS          
47Johan Holst NielsenDNS          
58Carl Frieboe RasmussenDNS          
69Johan MelinDNS          
710Thomas Ove OlsenDNS          
811Sten EjlersenDNS          
912Britt Drud SørensenDNS          
1013Jacob QvistDNS          
1114Brian VernersenDNS          
1217Jacob Brobæk KiærDNS          
1318Michael StrøhDNS          
1420Jesper SaksunDNS          
1523Brian JørgensenDNS          
1624Morten Harboe-JepsenDNS          
1732Steen MortensenDNS          
1833Morten BrændholtDNS          
1934Johanna GrenDNS          
2035Mindaugas GarmusDNS          
2139Steen NissenDNS          
22501Kitt KroghDNS          
23503Vibeke LysterDNS          
24504Sisse Toft OlsenDNS          
25505Kristina PüschlDNS          
26506Bodil Lund OlsenDNS          
27507Katja JohansenDNS          
28508Peter LarsenDNS          
29509Helge JensenDNS          
30510Henrik Daniel ChristoffersenDNS          
31513Nadia JørgensenDNS          
32515Kjeld Agerbo JensenDNS          
33516Elias Geert-JørgensenDNS          
34517Klaus AndersenDNS          
35518Paw JeppesenDNS          
36519Anja TruelsenDNS          
37520Jeanette JensenDNS          
38521Jens NielsenDNS          
39522Thomas KelstrupDNS          
40523Torben PedersenDNS          
41524Bo MelchiorsenDNS          
42526Inge GÅhold OlesenDNS          
43528Gitte DavidsenDNS          
44529Peter DyrbyDNS          
45530Sara Cbh LorentzenDNS          
46531Ole JohnsenDNS          
47533Jeannie Juul NielsenDNS          
48535Bodil LarsenDNS          
49536Leif LarsenDNS          
50538Marianne ZimmermannDNS          
51539Mika LaaksonenDNS          
52540Finn ChristiansenDNS          
53541Kim Lund JørgensenDNS          
54542Heidi SaksunDNS          
55543Anders HauserDNS          
56546Søren L. RasmussenDNS          
57547Bent KristensenDNS          
58548Jørgen NielsenDNS          
59549Karen Hansine NielsenDNS          
60550Steffan ChristensenDNS          
61551Jeanette WlyDNS          
62556Lone KirkeskovDNS          
63557Morten Egelund NobelDNS          
64559Maria GjedstedDNS          
65561Tommy ChristensenDNS          
66562Mette ElmelundDNS          
67563Cecilie Dahl ChristensenDNS          
68566Morten FaarbechDNS          
69567Ole Brobæk MadsenDNS          
70569Laila PedersenDNS          
71572Helle WestergaardDNS          
72573Keld Lützhøft JensenDNS          
73575Mikael Skjellerup SmidtDNS          
74576Ricky LarsenDNS          
75578Henrik Stenspil OlsenDNS          
76581Monica JacksonDNS          
77583Winnie Schjødt KærgaardDNS          
78584Søren Schjødt KærgaardDNS          
79588Steen ErtmannDNS          
80591Kenneth HansenDNS          
81593Jesper Bukh ArnmarkDNS          
82595Janne LindgaardDNS          
83596Debbie HickmanDNS          
84801Hanne ChristoffersenDNS          
85802Isabella ChristoffersenDNS          
86804Anders SaxtoftDNS          
87805Karsten TolstrupDNS          
88806Anja FaarbechDNS          
89807Susanne PetersenDNS          
90808Henrik PedersenDNS          
91809Majbrit MortensenDNS          
92810Carsten VendelboDNS          
93811Henning Bøgh JensenDNS          
94812Henriette HaagensenDNS          
95813Susanne PetersenDNS          
96814Lars OstenfeldtDNS          
97815Claus ReinertDNS          
98816Asmus StormDNS          
99817Line KongstedDNS          
100818Cathy AndersenDNS          
101819Mathias MortensenDNS          
102820Jens Erik JørgensenDNS          
103821Pia BilleDNS          
104822Kim ZachariassenDNS          
105823Allan FrederiksenDNS          
106824Jimmy BondeDNS          
107826Maria ErtmannDNS          
108827Liselotte Klarskov HansenDNS          
109828Winni Van Den MeerscheDNS          
110901Jeppe LarsenDNS          
111902Sonja ChristiansenDNS          
112903Emil Jon RiedelDNS          
113904Stephanie HauserDNS          
114905Alfa HauserDNS          
115906Theodor Hauser HauserDNS          
116907Nadja RiedelDNS          
117908Jakob RiedelDNS          
118909Lærke RiedelDNS          
119910Lisbeth Brobæk KiærDNS          
120911Monica AriellDNS          
121912Doris NielsenDNS          
122913Josefina MadsenDNS          
123914Louise AnerDNS          
124915Julie LarsenDNS          
125916Ole BilleDNS          
126917Louise BilleDNS          
127918Tonny EhlersDNS          
128919Sia WendelboeDNS          
129920Rene HansenDNS          
130921Morten PedersenDNS          
131922Kenneth RasmussenDNS          
132923Karina HenriksenDNS          
133924Fie ChristensenDNS          
134925Emma PedersenDNS          
135926Babette TerkildsenDNS          
136927Anna HelbergDNS          
137928Matilde SjósteinDNS          
138929Caroline SjósteinDNS          
139930Morten SjósteinDNS          
140931Juliet LindbergDNS          
141932Ole PoulsenDNS          
142933Michael RosendahlDNS          


Samlet antal km: 0

Ialt 142 tilmeldte (21/62/26/33). Ialt 0 gennemførende (0/0/0/0).

Sorter listerne ved tryk på overskrifterne i listerne

Deltagerliste søndag
IdNr.NavnTid1.2.3.4.5.6.7.8.
11Hans RysgaardDNS          
22Christina LindgaardDNS          
33Lene LillelundDNS          
44Søren SandbjergDNS          
56Niclas DiaDNS          
67Johan Holst NielsenDNS          
78Carl Frieboe RasmussenDNS          
89Johan MelinDNS          
910Thomas Ove OlsenDNS          
1011Sten EjlersenDNS          
1112Britt Drud SørensenDNS          
1213Jacob QvistDNS          
1314Brian VernersenDNS          
1415Kirsten Bonde-HareDNS          
1516Peter Precht PedersenDNS          
1617Jacob Brobæk KiærDNS          
1718Michael StrøhDNS          
1819Stig KongsfeltDNS          
1923Brian JørgensenDNS          
2025Palle ArentoftDNS          
2127Ken PoulsenDNS          
2228Johnny BroeDNS          
2333Morten BrændholtDNS          
2434Johanna GrenDNS          
2535Mindaugas GarmusDNS          
2637Durrin HynesDNS          
27501Kitt KroghDNS          
28502Jesper HolmboDNS          
29505Kristina PüschlDNS          
30507Katja JohansenDNS          
31508Peter LarsenDNS          
32510Henrik Daniel ChristoffersenDNS          
33511Dorthe M. Wiuf NielsenDNS          
34512Brian DahlDNS          
35514Torben Lund OlsenDNS          
36515Kjeld Agerbo JensenDNS          
37517Klaus AndersenDNS          
38518Paw JeppesenDNS          
39521Jens NielsenDNS          
40524Bo MelchiorsenDNS          
41527Michael JørgensenDNS          
42529Peter DyrbyDNS          
43534Claus MortensenDNS          
44537Majbrit MortensenDNS          
45543Anders HauserDNS          
46547Bent KristensenDNS          
47551Jeanette WlyDNS          
48552Jan Hans MadsenDNS          
49554Anette OlsenDNS          
50555Anette MuffDNS          
51557Morten Egelund NobelDNS          
52558Doris Bøgh JensenDNS          
53563Cecilie Dahl ChristensenDNS          
54564Lea WitzellDNS          
55565Torben WitzellDNS          
56578Henrik Stenspil OlsenDNS          
57585Vinnie LarsenDNS          
58586Marianne Minet PetersenDNS          
59587Lars JepsenDNS          
60589Henrik Zacharias NielsenDNS          
61592Annette ChristoffersenDNS          
62594Vibeke JohansenDNS          
63825Lars Dyngby PetersenDNS          


Samlet antal km: 0

Ialt 63 tilmeldte (27/36). Ialt 0 gennemførende (0/0).

2018-06-23 02:55:49

Se resultater fra Triple Marathon 2017  |  Triple Marathon 2016  |  Triple Marathon 2015  |  Triple Marathon 2014  |  Quintuble Marathon 2013  |  Quattro Marathon 2012  |  Triple Marathon 2011  |  Triple Marathon 2010

Rute.